Akçaabat Koltuk Yıkama

Akçaabat Koltuk Yıkama

Koltuk takımları evimizde sıkça kullandığımız ve yıllık olarak düzenli bir şekilde temizlenmesi gereken eşyalarımız arasında yer almaktadır. Özellikle bakteri ve leke oluşumu bakımından oldukça temas içerisinde olduğumuz koltuklar, evcil hayvan tüyleri, sigara dumanı ve tozlara maruz kalmamıza neden olur. Profesyonel anti-bakteriyel yıkama işlemiyle koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, Akçaabat’ta evinizde üstün bir hizmet sağlayacaktır

Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda gördüğünüz leke ve kirler aslında koltuk zemininde oluşan bakterilerin habercisidir. Ancak lekelerin giderilmesi, koltuklarınızın bakterilerden arınması anlamına gelmemekle birlikte, bol suyla temizlenmesi daha çok kirlenmesine aynı zamanda koltuk iskeletine zarar vermesine neden olur. Koltuk kumaşınızın yapısına ve modelline göre geliştirdiğimiz temizlik yöntemleri sayesinde, buhar teknolojisini kullanır ve koltuk iskeletini suya maruz bırakmadan temizlenmesini sağlarız.

Kadife ve deri koltuk takımlarının modellerine göre yapılacak olan kapsamlı temizlik işleminde bitkisel deterjanlar kullanarak, kumaş yapısına zarar vermeden uzun süreli hijyenik bir temizlik işlemi yaparız. Koltuk yıkama hizmetimizde yüksek güçte kullandığımız son model makinelerimiz, vakum işlemiyle tamamen temizlenmesini sağlayacaktır.

Bitkisel Deterjanlarla Koltuk Yıkama

Kimyasal maddeler her ne kadar koltukların tamamen temizlenmesini sağlasa da uzun vadede koltuk iskeletine ve kumaşına büyük zararlar vermektedir. Aynı zamanda insan sağlığına da zararlı olan bu maddeleri kullanmayı tercih etmez, işlemlerimizde buhar yöntemini kullanarak, koltuğun bitkisel deterjanlarla temizlenmesini sağlarız. Koltuk üzerindeki nem oranı artıkça temizlenmesi güçlenecek bu nedenle kurutma işleminde % 100 bir temizlik sağlanmayacaktır. Buharla temizleme yöntemi derinlerde oluşan bakterilerin, vakumlu makinelerle çekilerek koku, kir ve lekelerin kumaşa zarar vermeden temizlenmesini sağlayacaktır.

  • • Bitkisel deterjanlarla koltukların kumaş ve iskeletlerine zarar vermeyiz.
  • • Buharlı makineler sayesinde, bakteri ve mikroorganizmaların vakumla çekilmesini sağlarız.
  • • Koltuklarınızda %5 oranında bir nem kalmasını ve kısa zamanda kuruyarak, aynı gün kullanmanızı sağlarız.
  • • Profesyonel ekibimizle birlikte her koltuk modeline ve kumaşına özel temizlik imkanı sağlarız.

Deri Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Deri koltuklar, yapıları gereği hassas ve profesyonel bir temizlik gerektirmektedir. Kimyasal madde kullanmadan kolay ve pratik bir temizleme için yumuşak fırçalar aracılığıyla deriye uygun deterjanlar kullanır, kumaş olan kısımları vakumlu makinelerimizle çekme işlemi yaparak temizleriz. Aynı zamanda deri Akçaabat koltuk yıkama hizmetine özel bakım kremlerini uyguladıktan sonra, uzun süreli temiz ve hijyenik bir koltuk kullanımı sağlarız.

Evde Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Bizimle internet ve telefon aracılığıyla iletişim kurduğunuz andan itibaren, Akçaabat koltuk yıkama işlemi için profesyonel ekibimiz adresinize gelerek, koltuklarınızı adresinizde temizleyecektir. Güvenilir ve kaliteli bir temizlik işlemi için yüksek güçte vakumlu makinelerimiz, bitkisel deterjanlarımız ve profesyonel ekibimizle birlikte hareket ederiz. Leke ve kirleri kökünden söküp atacak olan temizlik yöntemlerimiz, koltuk yapınıza ve kumaşına uygun şekilde seçilerek, hızlı ve profesyonel bir hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Heman Ara
Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama