Akçaabat Koltuk Yıkama

Akçaabat Koltuk Yıkama

Akçaabat koltuk yıkama şehrimiz genelinde hizmet vermekte olup sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeleri ile beraber kaliteli koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınızda detaylı bir temizlik yapılması gerektiğini düşünüyorsanız yapmanız gereken işlem doğrudan firmamıza ulaşmanız olacaktır. Bu süreci iyi bir şekilde değerlendirmek ve ekonomik fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürebiliriz.

Akçaabat koltuk yıkama alanında bize güveniyor çünkü daima müşterilerimizin beklentileriniz karşılıyoruz. Koltuklarda erişilemeyecek noktalara bile yüksek buharlı koltuk yıkama makinelerimiz ile beraber derinlemesiye temizlik sağlıyoruz. Hiç farkında olmasanız bile koltuklarınız üzerinde pek çok mikrop barınabilmektedir. Bunun en temel sebebi sürekli olarak kullanılıyor olması ve yılın belli dönemlerinde iyi bir şekilde temizliğinin sağlanması gerektiğidir. Ara bölümler ve dikişlerin bulunduğu bölümlerde anti bakteriyel temizlik ihtiyacı oluşmaktadır. Bununla ilgili olarak koltuklarda silme işlemleri yetersiz kalabilmektedir.

AKÇAABAT BUHARLI KOLTUK YIKAMA

Akçaabat buharlı koltuk yıkama yine Akçaabat genelinde hizmet vermekte olup buhar makinesi ile koltuklarınıza püskürtmüş olduğumuz buharı güçlü vakum makineleri ile tekrar çekme sonucu koltuklarınız buharlı koltuk yıkama yaparak bakteri, mayt vb. tüm mikroplarından arındırıyoruz. Akçaabat buharlı koltuk yıkama firmamız Akçaabat’ın tüm semtlerine hizmet vermekle beraber randevulu sistem ile çalışmaktayız, Akçaabat buharlı koltuk yıkama firmamızı bir gün önceden arayarak buharlı koltuk yıkama yaptırabilirsiniz.

Neden Akçaabat Koltuk Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

 1. Akçaabat’ta koltuk yıkama alanında profesyonel bir ekibe sahibiz.
 2. Bir telefonunuz ile evinize kadar geliyor ve dilerseniz yerinde temizleme hizmeti veriyoruz.
 3. Dilerseniz koltuklarınıza buharlı koltuk yıkama yapıyoruz.
 4. Sizden uygun olduğunuz zamanlar için randevu alıyor ve tam zamanında adresinizde bulunuyoruz.
 5. Ekonomik fiyatlar ile boraks katkılı antibakteriyel özelliği bulunan deterjanlar ile koltuk temizliği sağlıyoruz.

Akçaabat koltuk temizliği için bizi tercih ediyor çünkü şehrimizin her yerinde bir şubemiz var ve işimize özen gösteriyoruz. Biz diğerleri gibi gelip geçici olan fason firmalardan değiliz, alanında uzman bir ekibe sahibiz ve bu sektörde yaptığımız yatırımlar ile beraber Akçaabat genelinde sektöre yön veren öncü kuruluşlar arasında yerimizi alıyoruz.

İnsanların bizi tercih ediyor olmalarındaki en önemli sebep yaptığımız işe olan bağlılığımız ve sizlere sunuyor olduğumuz kusursuz hizmettir. Koltuk yıkama sektörü son zamanlarda ülkemizde tanınmaya başlamış olmasına rağmen biz bu işlemi yıllardır Akçaabat ‘ta yaşayan halkımıza sunuyoruz. Halkımızın takdirini kazanmış bir firma olarak daima çıtayı yükseltiyor ve halkımızın beklentilerini en ekonomik fiyatlar ile karşılamak adına yatırımlarımızı bu sektörde genişletiyor ve insanların ihtiyaçlarına doğrudan karşılık sunabilmek için hizmetler veriyoruz.

Akçaabat genelinde tüm ilçeler için yürütmekte olduğumuz hizmetlerimiz için sektörde daima beklentilerin üzerine çıkıyor, müşteri memnuniyeti ilkesini temel esaslarımız arasında bulunduruyoruz. Müşterilerimizi daima samimi bir şekilde ağırlıyor ve hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Koltuk temizliğinde antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız halı yıkama işlemleri için de sizlere geçmişten günümüze dek daima profesyonel ekibi ve profesyonel halı yıkama makineleri ile beraber hizmetler sunmaktadır.

Akçaabat koltuk yıkama;

Koltuk yıkama işlemleri için tercih edilmekte olan şirketimiz ürünlerinizdeki kirliliği yerinde koltuk yıkama hizmetleri ile beraber gidermektedir. Bilmenizi isterim ki koltuk yıkama makinelerimiz yurt dışından ithal edilmiş bu iş için özel olarak üretilmiş olan cihazlardır. Kullanımı ile beraber İyi bir şekilde vakum etkisi oluşturmakta ve köpük vermektedir.

Vakumlama ile beraber fonksiyonların tam olarak yerine getirilmesini sağlayacak olan teknik personelimiz de güçlü vakum etkisi sayesinde koltuklarınızın aralarında kalmış olan tüm mikropların kısa süre içinde giderilmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Eğer koltuklarınızın kirlendiğini görüyorsanız ve koltuklarınızın artık temizlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız doğrudan internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cihazlarımızın içeriğinde yer alan köpük jeneratörü sayesinde de çok iyi bir şekilde köpük üretimi sağlamakta ve hem koltuklarınızın iyi bir şekilde temizlenmesini sağlamakta hem de sırılsıklam olmasını engellemektedir. Güçlü motora sahip olan bu ürünümüz koltuklarınızın içeriğinde yer alan gözle görülür pisliklerin ve gözle görülmeyen bakterilerin iyi bir şekilde giderilmesini sağlar. Anti bakteriyel niteliklere uygun bir şekilde koltuk yıkama işlemlerinden yararlanmak isterseniz mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Koltuk yıkama işlemlerinde şunları uyguluyoruz;

İlk olarak koltuklarınız kuru halde iken temizliğini sağlıyoruz. Bu aşamada yüksek emiş gücüne sahip olan süpürgelerimiz ile beraber iyi bir vakum etkisi oluşturuyoruz. Böylelikle iyi bir şekilde koltukların tozlardan arındırılmasını sağlıyoruz. Gözle görülen pisliklerin giderilmesi akabinde de koltuklarınız için özel olarak hazırlamış olduğumuz kimyasal köpük takviyesini sağlıyoruz. Bir süre beklettikten sonra kirlerin yüzeye çıkıyor olduğunu sizde çıplak gözle görebileceksiniz.

Üçüncü aşamaya gelindiğinde ise göreceksiniz ki koltuklarınızın tekrar vakumlanması ile beraber mikro organizmalar ya da maytlar yüksek emiş gücüne sahip olan vakum makinelerimizin içine girecek ve tertemiz koltuklarınız gözle görülür düzeyde temizlenmiş olacaktır. Son aşamada ise koltuklarınızın endüstriyel kurutma etkisine sahip olan fan motorlarımız ile beraber kurutma işlemlerini yapacağız ve sizlere tertemiz koltuklar sunmuş olacağız.

Koltuk temizleme için neden bizi tercih etmelisiniz?

İyi bir koltuk temizleme hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz Akçaaba’ta koltuk temizleme hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimiz gelişmekte olan teknoloji ile beraber paralel bir büyüme göstermiş ve çok kısa süre içinde Ankara genelinde adını duyurmuş bir şirket olmuştur. 2000’li yıllardan günümüze dek sizlere halı ve koltuk yıkama hizmetlerini sunuyor olan şirketimiz beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

Akçaabat koltuk yıkama şirketimizin faaliyet alanları şunlardır;

Halı yıkama, Akçaabat koltuk yıkama, yatak yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, overlok hizmetleri şirketimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Biliyor musunuz?

Halı yıkama ya da koltuk yıkama hizmetlerini sizlere sunuyor olan şirketimiz bu işlemler için adresinize ücretsiz olarak servis ekiplerini yönlendirmektedir. Akçaabat genelinde hiçbir yer için servis ücreti talep edilmemekte ve halılarınızın ya da koltuklarınızın kusursuz bir şekilde temizliği sağlanarak sizlere teslimatı yapılmaktadır. Akçaabat  koltuk yıkama şirketi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz en uygun fiyat politikaları ile beraber antibakteriyel koltuk yıkama olanaklarından yararlanmanızı sağlamaktadır. Anti bakteriyel niteliklerde koltuklarınızın temizlenmesi ile beraber koltuklarınızda herhangi bir şekilde sorun olmadan tertemiz hale getirilmesi ve koltuklarınız üzerinde gözle görülmeyen bakterilerin bile giderilmesini sağlamanız mümkün olacaktır.

Bize hemen ulaşmak isterseniz;

Web sayfamız içeriğinde yer alan 0535 076 4361  nolu Akçaabat koltuk yıkama gsm ve whatsapp hattımıza arayarak yada yazarak veya  telefonlarımızı aramak ve size en yakın şubemizden koltuk yıkama servisimizi talep etmek olacaktır.
Akçaabat’ta Koltuk Yıkamada Bahar Temizliği Zamanı
Hayatımızın en kıymetli zamanlarını geçirdiğimiz yaşam alanımızın temizliğine hepimiz özel bir önem veririz. Akçaabat’ta baharın gelişiyle birlikte dört bir elden başladığımız temizliğimizde koltuk yıkama da önem arz etmektedir. Biz Akçaabat Koltuk Yıkama olarak sizlerin bu hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve gereken işlemleri en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.
Akçaabat Koltuk Yıkama olarak Akçaabat’ın tüm semtlerine hiçbir ekstra ücret almadan çağrı merkezimiz ile birlikte belirlediğimiz saat aralığında ekiplerimiz gelip ortalama 1 saat süren uygulamamız ile temizleme işlemini gerçekleştirmektedir.
Her koltuğun özel bir kumaşı vardır. Kullandıkça kumaşında biriken çeşitli kirlilik unsurları, kirin çeşidine göre özel deterjan kullanımları ile uzaklaştırılması mümkün olabilmektedir. Bahsi geçen deterjanların da kiri tamamen çözerken koltuğun kumaşına dokusuna zarar vermeyecek şekilde uygulanması gerekmektedir. Uygulanan bu deterjanlar kirleri çözdükten sonra yapıda uzaklaştırılması için bir durulama işlemine tabi tutulmalıdır. Akçaabat Koltuk Yıkamada bu durulama işleminde süper güçlü vakumlu özel makinemiz ile tüm su, deterjan ve kirlilik artıkları çekilmektedir. Uygulanan bu işlem koltuklarınızı ilk günkü temizliğine kavuştururken ayni zamanda koltuk kumaşınızı yeniler, nefes aldırır, ömrünü uzatır, dayanımını arttırır.
Koltukların dayanımlarını arttırmak, oluşan lekelerin kalıcı hale gelmesine engel olmak, deri döküntüsü ile beslenen akar ve benzeri canlılar ile mücadele için, mevsim geçişlerinde olmak üzere yılda en az iki defa yıkama işlemine tabi tutulması tavsiye edilmektedir.
Her köşesinin ayrı bir önemi olan evlerinizin, en kıymetli eşyası olan koltuklarınıza ürünlerinize özel yapılan işlemlerimiz ile ve müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata ulaştırma hedefimiz ile sizlerle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

En Temizi İçin Akçaabat Koltuk Yıkama
Akçaabat Koltuk Yıkama olarak firmamız yaz sezonunda da çok özel fiyatlar ile sizlerle. Kaliteli yıkama, hizmet sonrası ve öncesi servis desteği, en uygun fiyat seçenekleri ile firmamız sizlere yılların tecrübesini evlerinize en uygun fiyatlarla getiriyor.
Koltuk yıkamada bir marka olan Akçaabat Koltuk Yıkama koltuk takımlarınız, kanepeleriniz, çekyatlarınız, berjer ve yataklarınız adreslerinizde ortalama bir saat sürem bir işlem ile ilk günkü temizliğine kavuşturulur. Ek olarak tamamen ücretsiz bir şekilde antibakteriyel özellikli deterjanlar ile yıkanır ve kullanım sıklığı ve durumuna göre üç aya kadar bu özelliğini koruyucu şekilde özel kimyasal ile durulama yapılır.
Koltuklar kullanıldıkça vücut kiri, deri döküntüsü, havadan gelen toz, kir ve benzeri unsurlardan kirlenirler. Sürekli kullanılan eşyalar olduklarından dolayı kirlenme seviyeleride fazla olmaktadır. Temizleme işlemide bu kirlenme oranından dolayı kaliteli, etkili ve kalıcı olmalıdır. Akçaabat Koltuk Yıkama olarak firmamız bu duruma önem vererek temizleme yapar. Her koltuk çeşidi farklıdır hem görsel olarak hem kullanılan kumaş olarak. Bu farklılıklarda farklı işlemler ile temizleme gerektirmektedir. Örneğin deri yapılı koltuklarda hiçbir yıkama işlemi yapılmaz deriyi güçlendirici , canlandırıcı, özel kimyasallar ile silme işlemi uygulanır. Aksi takdirde deri zarar görebilir, özelliğini kaybedebilir, renginde bozulma ve deformasyon oluşabilir. Bu ve benzeri durumların oluşmaması için tecrübeli ve bu tecrübesini hizmetlerine aktarabilen aynı zamanda uygun fiyatla hizmet veren firmalardan temizleme hizmeti almalısınız. Akçaabat Koltuk Yıkama tüm hizmetlerinde müşteri talepleri ve duruma uygunluğuna önem vererek çalışmaktadır. En son ürün kimyasalları ve cihazları kullanarak kaliteyi evlerinize en uygun fiyatlarla getirmektedir. Firmamız dün bugün olduğu gibi, yarın da sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde sunma garantisi verecektir. Akçaabat’ın tüm semtlerine tamamen ücretsiz bir şekilde yedi gün ve günde on saat servis desteği sunmaktadır. Hizmet filosuna her geçen gün yeni cihazlar, kalifiye elemanlar ve servis araçları katarak hizmet alanını genişletmektedir. Gezici ekipleri ile en hızlı hizmeti en kısa sürede sizlerle buluşturan Akçaabat Koltuk Yıkama koltuk yıkatan müşterilerimize halı, perde ve diğer ürünler ile ilgili hizmet aldıklarında özel indirimler de uygulamaktadır. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Akçaabat Her Mevsim Koltuk Yıkama Hizmeti Veriyor
Başkentimizin tüm semtlerine ücretsiz servis desteği ve yılların tecrübesini en uygun fiyatlarla evlerinize Akçaabat Koltuk Yıkama getiriyor. Her ne kadar kolay görünse de koltuklar temizlenmesi zor eşyalardır.
Koltukta Leke Nasıl Temizlenir?
Leke döküldüğü zaman telaşa kapılmaya gerek yok. Sizi zorlayabilir fakat sonunda çıkma ihtimali her zaman yüksektir. Bir kovaya ılık su doldurunuz ve içerisinde arap sabunu kullanınız. Koltuğunuzun kumaşıyla aynı olan bir bez kullanmanız sizin için daha verimli olabilir. Sabunlu suyu direk koltuğa uygulamak yerine bez yardımı ile leke üzerinde dairesel çizgiler çizerek siliniz. Bu işlemi koltuğunuzun rengini ve dokusunu bozmayacak düzeyde uygulayın.
Koltuk Kumaşları
Tay tüyü; leke tutmayan kumaş denince akla ilk olarak tay tüyü kumaş gelir. Leke tutmaz, sıvı emmeyen bir yapıya sahiptir. Kadifemsi bir görüntüye sahiptir. Her renk ve desende bulunması tay tüyü kumaşını tercihlerimiz arasında kolaylıkla bulundurabiliriz.
Şönil kumaş; koltuk takımlarında genellikle tercih edilen bir kumaştır. Adını yapımında kullanılan şönil iplikten alır. Günlük kullanım için idealdir. Uzun süre kullanımı ile özellikle çocuklu ailelerin kullandığı şönil kumaş renk ve desen seçenekleri ile de karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.
Keten ve sentetik kumaşlar; çoğunlukla sıcak olan şehirlerde tercih edilen bir kumaştır. Ekonomik nedenlerden dolayı diğer kumaş türlerinden daha fazla tercih edilmektedir.
Deri kumaş; uzun süreli kullanımlar için uygun olsada her mevsim için kullanışlı bir kumaş türü değildir.
Evde Koltuk Yıkanabilir Mi?

 • Çok soğuk olmayacak şekilde bir kovaya ılık su hazırlayın.
 • Koltuğunuza zarar vermeyecek doğal deterjan kullanın. Bizim size önerimiz arap sabunu veya beyaz sabundur.
 • Silme işleminde orlon veya lif kullanmanızı tavsiye ederiz.
 • Sabunlu suyu direkt olarak koltuğa temas ettirmeyiniz. Bezinizi ıslatarak koltuğa sürünüz.
 • Koltuğunuzun rengini ve dokusunu bozmayacak düzeyde silme işlemini gerçekleştiriniz.
 • Silme işlemi bittiğinde durulama işlemine geçebilirsiniz.
 • Kovanızdaki suyu boşaltarak bu sefer soğuk su koyunuz.
 • Koltuğunuzun yumuşaması ve güzel kokması için içerisine az bir miktarda yumuşatıcı koyabilirsiniz.
 • Silme işleminde yaptığınız gibi durulama işleminde de bez yardımı ile koltuğunuzun üzerinde ki sabun kalıntılarını alabilirsiniz.
 • Minder kılıflarınız çıkıyor ise onları çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Akçaabat Koltuk Yıkama sizlere her mevsim hizmet vermektedir. Koltuk yıkama işlemi oldukça zor bir işlemdir. Evinizde koltuğunuzun sadece üst kısmındaki toz ve kiri silebilirsiniz. Hâlbuki önemli olan asıl alt tabadaki mikroplardır. Bunun için profesyonel bir yıkama hizmeti almak sizin de hakkınız. İstediğiniz gün ve saatte bizlere0535 076 43 61  numaradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Heman Ara
Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama