Söğütlü Koltuk Yıkama

Söğütlü Koltuk Yıkama – %100 Hijyen ve Temizlik Garantisi ✔️

Ev temizliğinin önemli bir parçası olan koltuklar gün içerisinde toz, kir veya dökülen lekelere maruz kalırlar. Anlık veya belirli aralıklar ile silinseler bile bazı lekeler inatçı olurken bazıları ise toz ve kir nedeni ile istenilen temizliğe ulaşamayabilir. Ayrıca bu kirler insan sağlığını olumsuz etkileyecek bakterilerin oluşumuna neden olabilir.

Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz profesyonel halı temizliğini %100 hijyen ve temizlik garantisi ile sunan Zümra Trabzon  koltuk yıkama firmamız toz ve kir parçacıkları nedeni ile rengini ve kokusunu kaybeden koltuklarınızı yenilenmiş görüntüsüne kavuşturmada yardımcınız olacaktır.

Koltuk Yıkama Süreci Nasıldır?

Söğütlü koltuk yıkama firmamızın deneyimli ekibi profesyonel koltuk temizliği sırasında başvurulan temizlik çözümleri için modern ekipmanlardan yardım almaktadır. Öncelikle yüksek emiş gücüne sahip makineler ile koltukların tozu alınır. Koltuğun kumaşı dikkate alınarak deterjan türü ve temizleme yöntemine karar verilir. Böylece koltuk kumaşının zarar görmeden temizliği mümkün olacaktır.

Koltuk yıkama süreci püskürtme yöntemi ile koltuk minderlerinin ve kenarlarının ıslatılması ve bekletilmeye alınması ile başlar. Böylece kir ve toz parçacıkları yumuşayarak vakumlama işlemi kolaylaşır.

Lekeli kısımlara uygulanan vakumlama yöntemi ile derinlere nüfuz eden toz, kir ve leke parçacıklara ayrılarak koltuktan uzaklaştırılır. Aynı şekilde temiz su gelene kadar vakumlama işlemine devam edilir. En iyi temizliğe ulaştığından emin olan profesyonel ekibimiz koltuğun kurutulma aşamasına geçerler. Adrese servis sırasında kirlenmemesi için koltuklarınız özenli bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir.

Söğütlü koltuk yıkama süreci ve koltuk türüne göre yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Çoğumuz haftalık temizlik sırasında elektrikli süpürge ile birkaç ayda bir ise silerek koltukları temizleyerek daha sağlıklı bir ortamda zaman geçirmeyi düşünür. Ancak kaçımız gerçekten temiz olması için yılda en az 6 ayda bir profesyonel koltuk temizliğinin önemli olduğunun farkında?

Mobilyaların üzerine her oturulduğunda, yatıldığında veya evin içerisinde hareket ettiğinizde farkında olmadan toz, kir ve ölü deri bulaşır. Koltuğun toz, kir ve lekeye maruz kalması hem bakteri oluşumuna hem de evin hava kalitesinin olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Profesyonel koltuk yıkama hizmetimiz ile ev tozu akarlarının, bakterilerin ve alerjenlerin temizlenmesi mümkündür.

Evinizin Havasını Değiştirecek Koltuk Yıkama Hizmeti

Çocuklarınız, evcil hayvanınız ve arkadaşlarınız ile birlikte çokça zaman geçirdiğiniz koltuklarda yemek kokusu, oda kokusu veya parfüm gibi etkenlerden dolayı hoş olmayan bir koku oluşur. Tıpkı bu kokunun koltuğa nüfuz etmesi nasıl bir anda olmadıysa temizliği de aşamalılık gerektirir.

Söğütlü koltuk yıkama firmamız koltuklardaki toz, kir ve lekeyi ortadan kaldıracak ve kokuların giderilmesine yardımcı olacak teknoloji ile hizmet vermekten gurur duyar. Evinizin havasını değiştirecek koltuk yıkama hizmeti için Zümra Halı ve Koltuk Yıkama firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Koltuk Yıkama İşlemi Koltuğa Zarar Verir mi?

Koltuklar evde temizlenmesi en zor mobilyalardan biridir. Çeşitli temizlik ürünleri ile püskürme ve bez ile silme başlangıçta temizlendiği hissini verse de işlemi her tekrarlamada kirin daha derinlere nüfus etmesine neden olabilir. Ayrıca silerken kumaşın dokusu ve rengi zarar görebilir veya nem doğru şekilde kurutulmadığında koltuk kötü kokabilir.

Profesyonel koltuk yıkama işlemi elde temizliğe göre neredeyse yok denecek kadar deforme ile sonuçlanabilir. Sürtme yerine püskürtme, vakumlama ve doğru kurutma tekniği ile yıkanan koltuklar daha az zarar görür. Bu da elde yıkama yerine düzenli profesyonel koltuk yıkama ile koltukların ömrünün uzayacağı anlamına gelecektir.

Zümra Halı ve Koltuk Yıkama firması olarak kullandığımız temizlik ürünlerini koltuk kumaşına ve leke türüne göre belirliyoruz. Böylece yıkama işlemi sırasında koltuk zarar görmüyor. Lekenin ve kirin kumaştan uzaklaştırılması sırasında başvurduğumuz buharlı makineler sayesinde hem temizlik hem de üstün koruma sağlamak mümkün oluyor.

Trabzon Koltuk Yıkama Fiyatları

Söğütlü’de koltuk yıkama işlemi profesyonel olarak hizmet veren bir firmadan alındığında uzun vadede bütçenize katkıda bulunacaktır. Koltuk döşemesini, kumaş rengini ve dokusunu yıpratmadan en iyi hizmeti uygun fiyata almanızı sağlayan firmamız temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda zaman geçirmenizi sağlayan teknolojiler kullanır.

Koltuk yıkama hizmet bedeli genellikle koltuğun şekline bağlı olarak şekilleniyor. Kanepe takımı, üçlü kanepe ve L kanepe gibi türlerin yanı sıra minderli ve mindersiz olması gibi özellikler de Trabzon koltuk yıkama fiyatlarını etkileyebiliyor.

Bu nedenle koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan irtibat kurabilirsiniz. Firma yetkilimiz belirttiğiniz koltuk tipine ve kumaş türüne bağlı olarak size gerekli açıklamayı yapacaktır.

Koltuk Yıkama Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Koltuk ve kanepe gibi döşemeli mobilyalar zamanla tozlanır ve kirlenir. Profesyonel halı yıkama hizmeti almak onların yalnızca iyi görünmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda sigara, evcil hayvan, vb. kokulardan arınmasına yardımcı olur.

Koltuk yıkama firmalarından aldığınız temizleme hizmeti döşemenin en az zarar ile en iyi temizlik ve hijyene kavuşmasını sağlar. Yıkama işleminden sonra koltuklar vakumlama makinesi ile kurutulur. Böylece kumaş renginde solma olmaz.

Yıkamadan sonra koltukların tam olarak kuruması yaklaşık 4-6 saat sürebilir. Hangi mevsimde koltuk yıkama hizmeti alındığına bağlı olarak süreç değişiklik gösterebilir ancak bu asla günleri bulmaz. Koltuk yıkama sonrası daha hızlı kuruma için koltukların bulunduğu odanın kapısı ve penceresi açılabilir.

Koltuk Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Koltuk temizliğine ve bakımına önem vermek koltuğun daha uzun ömürlü olmasına, kötü kokuları gidererek ortamın hava kalitesinin iyileşmesine ve toz ve küf alerjenlerine karşın insan sağlığını korumaya yardımcı olur.

Koltuklar için profesyonel temizlik hizmetine ihtiyaç aniden doğabileceği gibi düzenli olarak 6 ayda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Sık kullanılmayan salon takımlarında bu süreç yılda 1 defa, iş ortamında kullanılan koltuklarda ise 3 ayda bir olacak şekilde planlanabilir. Ayrıca evde küçük çocuk veya evcil hayvan varsa bu sürecin daha fazla sıklaştırılması gerekebilir.

Trabzon en iyi koltuk yıkama firması olarak müşterilerimize %100 hijyen ve temizlik garantisi veren firmamızdan koltuk temizleme hizmeti aldığınızda servis ücreti ödemezsiniz. Söğütlü koltuk yıkama ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Heman Ara
Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama