Trabzon Koltuk Temizleme

Koltuk Yıkama

Trabzon’da bir çok koltuk yıkama firması bulunuyor, bizi onlardan ayıran bazı özelliklerimizden bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle bilmenizi isteriz ki randevu sistemi ile çalışmaktayız. Bizleri aradığınız da sizlere en uygun zamanı planlamaya çalışıyor ve belirttiğimiz saat aralığın da adresiniz de olmaya özen gösteriyoruz. Bazı acil durumlar dışında randevularımızdan sapmıyor ve zamanlamaya önem gösteriyoruz.

Sizin gibi her müşterimiz bizim için değerlidir. Bu sebeple hiç kimseyi kırmadan ve ideal bir ortalama belirterek sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz. Koltuk yıkama hizmeti almak için yapmanız gereken bizlere telefon ile ulaşmak veyahut bizlere numara bırakmanızdır. Belirttiğiniz gün ve saat için randevu listemize uymaya çalışarak sizlere net saat aralıklarını belirtiyoruz. Bazen koltuk temizliği için gittiğimiz adresler de ekstra olarak tek çekyat veya Trabzon yatak yıkama veya tekli berjer ilave eden müşterilerimiz olmaktadır. Bu sebeple her müşterimize verilen saat net olmamakla birlikte aralıklar belirtilmektedir. Kesinlikle işimizi en iyi şekil de yapabilmek adına her ihtimali göz önünde bulunduruyor ve zaman ayarlarını hesaplamaya çalışıyoruz.

Size belirtilen saat aralığını aşacağımız bir durum olduğunda mutlaka sizleri arayarak belirtilen saatlerin çok kısa uzayacağını bildiriyoruz. Bu durum %2 gibi bir ihtimal ancak bu ihtimali de her zaman göz önünde tutuyoruz. Nitekim bizim için değerlisiniz, tercih edilmenin verdiği mutluluğun bozulmasını da istemiyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz sistemimize uygun çalışmalarımız devam etmektedir.

Trabzon Koltuk temizleme yanı sıra çekyat, yatak, araç koltuğu, yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Önceliğimiz koltuk yıkama ancak bizimle çalışan müşterilerimizin diğer ürünlerin temizliğini yapmamızı istemeleri bizleri bu alana da sevk ediyor. Bu sebeple belirttiğimiz ürünlerin temizliğini de yapıyor. Bu konuda detaylı bilgileri hizmet kategorimiz de belirtilen hizmetin açıklamaların da bulabilirsiniz.

Koltuklarınızı nasıl temizliyoruz?

Belirttiğiniz adrese geldiğimiz de koltuklarınızın detaylı temizliği yapılması adına bulunduğu odada çalışma alanımızı ayarlamaya özen gösteriyoruz. Çevremiz de kırılacak veya dikkatsizlik sonucu zarar görecek herhangi bir ürün veya eşya var ise bunları korunmasına titizlikle dikkat ediyoruz. Koltukların kirliliğine göre özel karışım deterjanlarımızı kullanıyor ve %90 lekelerin çözümüne garanti veriyoruz. Hijyen olarak %100 sağlıklı ve zararlı madde içermeyen ürünlerin kullanımını tercih ediyoruz. Sağlığımızı düşündüğümüz gibi sağlığınızı önemseyen bir ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz.

Neler yapıyoruz?

Koltuk takımını tam anlamıyla her bölgesini deterjanlı su ile buluşturuyoruz ve kirlerin yumuşaması için biraz bekleme yapıyoruz. Bu esnada var ise lekeler için el fırçası ile işlem yaparak özel leke sökücüler aracılığıyla çıkarıyoruz. Kullandığımız makine Türkiye genelin de tercih edilen ve tavsiye edilen ekipmanlardır. Deterjanlı su püskürtme işlemi bittiğin de otomatik fırça kullanıyoruz ve bu işlemle deterjanın koltuk yüzeyin de yayılmasına yardımcı oluyor. El fırçası yerine otomatik makine kullanarak temizleme işlemini hızlandırıyoruz. Daha net sonuçlar aldığımız ve memnuniyet oranını yüksek olması sebebiyle elektrikli fırça kullanıyoruz.

KURU TEMİZLEME YAPIYOR MUYUZ?

Kullandığımız makine ekipmanı sulu yıkama sistemine odaklı olduğundan kuru süpürme işlemi yapamıyoruz. Sulu yıkama işlemi her zaman daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Fırçalama işlemi bittiğin de güçlü vakum sistemi ile dizayn edilmiş makinamızı kullanıyoruz. Koltukların yüzeyin de fırçalama sonucunda oluşan dalgalı kirlerin vakumu gerçekleştiriliyor.

HİJYEN VE TEMİZLİK GARANTİSİ

Sunduğumuz her hizmetin değerlendirilmesi için her müşterimize mesaj atıyor ve sosyal platformlar da profilimize yorum yapmalarını rica ediyoruz ki bizi tercih edecek müşterilerin ön bilgi sahibi olmalarını önemsiyoruz. Hedefimiz kesinlikle hizmetimizin değerli görülmesi ve bizleri gelişime teşvik etmesidir. Temizliğini üstlendiğimiz koltuk, çekyat, yatak, yorgan, battaniye ve stor perdeler için %100 hijyen ve temizlik garantisi veriyoruz. Olası bir problem veya aksaklıkta yapılan işlemleri hiç bir ücret almadan tekrarlıyor ve sizlere ürünlerinizi tertemiz teslim ediyoruz. Bizi ayıran özelliklerden biri de yaptığımız işin her zaman arkasında duruyoruz. Hatamız olabilir dikkat dağınıklığı yaşayabiliriz, yoğunluktan dolayı gözden kaçırdığımız bir vakıa olabilir bu yüzden hiç bir zaman %100 memnuniyet ve kusursuz işçilik yapıyoruz diyemiyoruz, demiyoruz!.

Mümkün olduğunca ürünlerde ki lekeleri ve kirleri çıkartmak için kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyor ve işimizi dikkatle takip ediyoruz.

MEMNUN OLMAYAN MÜŞTERİLERİMİZ VAR MI?

Yoktur diyemeyiz ancak varlıklarından haberimiz yok. Israrla belirtiyoruz ki, sunduğumuz hizmetimizi değerlendiriniz veya şikayetiniz var ise bizlere bildiriniz. Gerek işlem tekrarı yapalım gerek ödediğiniz ücreti geri iade edelim. Maksadımız para kazanmak daha çok müşteriye hitap etmek değil. Kesinlikle bizleri tercih eden müşterilerin memnuniyet oranını yüksek tutmaktır.

KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ KOLTUĞA ZARAR VERİR Mİ?

Koltukların kumaş ve deri çeşitlerine göre farklı deterjanlar kullanılmalıdır. Market ürünlerini kullanan bazı firmaların olduğunu biliyoruz, kokusuz çamaşır suyu kullanarak yüzeysel temizlik yapan firmaların varlığından da haberdarız ancak bizim kullandığımız hiç bir ürün koltuklarınıza kesinlikle zarar vermez. Nitekim kullanılan malzemelerin çalışanlarımızın ellerine teması kaçınılmazdır. Bu sebeple sağlığa zararlı hiç bir madde veya ürün kullanmıyor ve tavsiye de etmiyoruz.

KOLTUK TAKIMINI NE KADARA TEMİZLİYORUZ?

Akçaabat Koltuk yıkama fiyatlarımız her yıl güncellenmektedir bu yüzden net fiyat vermiyoruz. Ancak yıl içerisinde belirtilen fiyatlarımız kesinlikle sabittir ve değişkenlik göstermez. Örneğin 7 Oturum mindersiz 1 takım koltuk yıkama fiyatımız 200 TL. olarak belirlenmiştir.

Farklı modeller için telefondan fiyat almanızı tavsiye ederiz. Belirttiğimiz fiyatlandırma standart takımlar için geçerli olup ekstra ürünler için ekstra fiyat çıkabiliyor bu yüzden net bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Heman Ara
Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama