Trabzon Koltuk Yıkama Fiyatları

Trabzon Koltuk Temizleme
Ağustos 10, 2021
Profesyonel Koltuk Yıkama ve Temizleme
Eylül 4, 2021
Show all

Trabzon Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları, Koltuk Yıkama Ücretleri

 

Trabzon Koltuk Yıkama’nın 2021 yılı içerisinde koltuk, yatak, kanepe, berjer, çekyat, sandalye, baza, yatak başı, yatak çevresi yıkama fiyatları aşağıda sunulmuştur. Aşağıda belirtilen rakamlar, ürününüzün kumaş cinsi, varsa lekelere daha önce müdahale edilip edilmediği, kullanılacak malzemelere ve işçilik hizmetlerine göre yıkama/temizlik fiyatları ayrılır. Genel olarak fikir vermesi amacıyla, aşağıda ki liste oluşturulmuştur.

Lütfen bize (0535) 076 43 61 numarasından ulaşım sağladığınız da, elinizde ki ürünün fotoğraflarını çekerek, aynı numaraya WhatsApp üzerinden fotoğraflarınızı yönlendiriniz. Hizmet almak istediğiniz ürünlere ilişkin, en doğru rakamı sizlere vermeye çalışırız.

Leke Sorunları :

Ürününüzü alırken soruyorsunuz. “Koltuk yıkanabilir mi? Leke tutar mı? Lekesi kolayca temizlenebilir mi?” gibi soruları, o an da muhatabınız olan kişiye yöneltiyorsunuz. Sizinle ilgilenen satış temsilcisi arkadaşlar, genelde eksik bilgi ile donatıldıklarından veya aylık kotalarını tutturabilmek adına, sizlere farklı bilgiler verebiliyorlar. Siz ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, herhangi bir leke sorunun da, bulabildiğiniz tüm temizleyiciler ile saldırıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayın.

Yapacağınız müdahalelerin, %80’den fazlasında şu sonuçla karşılaşırsınız. “Çıkması neredeyse imkansıza yakın lekeleriniz olur.” Lütfen bu uyarımızı dikkate alarak, hiçbir tekstil ürününde böyle bir şey yapmayın. Karşılaştığımız nice El Dokuma Halılar, nice Antika değerine sahip koltuk takımları olduğunu bilseniz, şaşırıp kalırdınız. Trabzon Koltuk Yıkama’nın profesyonel kadrosundan hizmet alın. Lekelerin ve kirlerin (Müdahale edilmemiş olmaları kaydı ile) neredeyse tamamından kurtulun.

Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

Yerinde yıkama hizmetleri başlığı altında toparlayabildiğimiz bu hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri (0535) 076 43 61 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını isteyebilirsiniz.

Koltuk, Yatak, Kanepe ve Diğer Ürünlerin Yıkama Ücreti

1 Adet 7 Kişilik 8 Kişilik
Yerinde Berjer Yıkama (Mindersiz ) 50
Yerinde L Koltuk Takımı Yıkama 200 250
Yerinde Koltuk Takımı Yıkama Mindersiz 200 250
Yerinde Koltuk Yıkama (Kırlentli/Minderli) 250 300
Yerinde Koltuk Yıkama (Tay Tüyü/Kadife) 300 350
Yerinde Koltuk Yıkama (Chester – Mindersiz) 300 350
Yerinde Koltuk Yıkama (Chester – Minderli) 400 450
Yerinde Koltuk Yıkama (Avngard – Mindersiz) 350 400
Yerinde Koltuk Yıkama (Avngard – Minderli) 450 500
Yerinde Sandalye Yıkama 12 – 25
Yerinde Çekyat/Kanepe Yıkama 100
Kırlent Yıkama 15
Minder Yıkama 15
Restaurant Koltuk/Sandalye Yıkama Teklif Teklif Teklif
Cafe Koltuk/Sandalye Yıkama Teklif Teklif Teklif
1 Kişilk 2 Kişilik
Yerinde Yatak Yıkama 100 150
Yerinde Yatak Başlığı Yıkama 80 100
Yerinde Yatak Çevresi Yıkama 80 100
Yerinde Baza Yıkama 80 100
  • Trabzon Koltuk Yıkama sitemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.Trabzon koltuk yıkama sayfamıza burayı tıklayarak bakabilirsiniz. Koltukların nasıl yıkandığını bu adresten öğrenebilirsiniz.Nubuk koltuklarda kullanılacak temizlik ürünü, diğerlerinden farklı olduğu için bir takım da 100 TL hizmet bedeline ilave edilir.
  • Sandalye, Kırlent ve Minder yıkama ücretlerinde, adet yükseldikçe fiyat düşer. Belirtilen rakamlar, 6 adet dahil rakamlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHeman Ara 0 535 076 43 61